Wakaty
  • Wanssum, Holandia

Welding Engineer

Czy jesteś entuzjastą technologii spawania i prawdziwym graczem zespołowym? Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu.

KERSTEN jest jednym z wiodących specjalistów w dziedzinie technologii gięcia i spawania. Wykorzystując różne techniki spawania, takie jak spawanie łukiem krytym, spawanie MIG/MAG i spawanie TIG, KERSTEN wytwarza produkty o wysokich wymaganiach jakościowych, między innymi dla przemysłu morskiego, zbiorników ciśnieniowych i budowy maszyn.

Co będziesz robić jako inżynier spawalnik?

Jako inżynier spawalnik jesteś zaangażowany już na etapie wyceny zamówienia. Udzielasz porad dotyczących najlepszego sposobu spawania, analizujesz specyfikacje zamówienia i dostarczasz niezbędną dokumentację. Pracujesz ze zmotywowanym zespołem spawaczy i nadzorujesz nowych kolegów w dziedzinie spawania.

Twoje codzienne zadania obejmują:

  • Organizowanie (przygotowywanie) PQR i WQ.
  • Wydawanie instrukcji spawalniczych (WPS).
  • Dbanie o badania DO i NDT (będą zlecane na zewnątrz).
  • Zarządzanie projektami usprawnień w dziedzinie spawania.
  • Dostarczanie wymaganej dokumentacji klientom.
  • Studiowanie specyfikacji i norm.
  • Nadzorowanie inspekcji zespołów audytowych od klientów i jednostek certyfikujących.
  • Nadzorowanie spawaczy i doradzanie liderom zespołów.
  • Doradzanie organizacji w zakresie technik spawania.
  • Analizowanie wad spawalniczych i opracowywanie środków zapobiegawczych.
  • Wspieranie certyfikacji technologii spawania.
  • Myślenie o rozwiązaniach technicznych i omawianie możliwości z działem produkcji.

Czego od Ciebie wymagamy

Idealny kandydat na to stanowisko ma następujący profil:

  • Wykształcenie MBO lub HBO
  • Ukończone studia IWE lub IWT (jest to wymóg konieczny).Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera Spawalnika oraz doświadczenie w zakresie specyfikacji i norm spawalniczych.
  • Następujące kompetencje: komunikatywny, reprezentatywny, chętny do nauki i silny organizacyjnie.
  • Biegła znajomość języka niderlandzkiego i angielskiego. Język niemiecki będzie dodatkowym atutem;

Co oferujemy

Dołączysz do nieformalnego i zmotywowanego zespołu i będziesz mógł przyczynić się do rozwoju międzynarodowej organizacji. Ponadto możesz liczyć na:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do stanowiska, zdobytej wiedzy i doświadczenia zawodowego
  • Wiele możliwości dalszego rozwoju poprzez udział w programach szkoleniowych, kursach lub seminariach;
  • Doskonałe świadczenia dodatkowe.

Przyszłość zaczyna się od Twojej odpowiedzi!

Czy rozpoznajesz siebie w powyższym profilu i jesteś podekscytowany tym stanowiskiem? Z niecierpliwością czekamy na Twoją aplikację na to miłe, pełne wyzwań stanowisko.

WIĘCEJ INFORMACJI LUB APLIKUJ BEZPOŚREDNIO

Wyślij swoją motywację i CV na adres tbroeders@nl.kerstengroup.com
Oczywiście możesz również zadzwonić pod numer: +31 (0)478-537111. Poproś Toma Broedersa, kierownika zakładu.

Możesz również wysłać wiadomość Whatsap: +31 (0)6-29583580

Do przeglądu wakatów

Więcej informacji o tym wakacie?